środa, 26 listopada 2014

Pierwsza sesja nowej Rady

Dziś odbędzie się ślubowanie radnych i burmistrza.
Zapraszam na I sesję Rady Miejskiej w Sianowie o godz. 18.00 do Kina Zorza.
W 15 -osobowym składzie jest 8 radnych z poprzedniej kadencji i 7 nowych.


7 komentarzy:

 1. Sesja nie wzbudziła większego zainteresowania, większość to urzędnicy burmistrza

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłoby super jakbyście mieli jedno stanowisko z-cy przewodniczącego a Pan Piotr przewodniczył komisji kultury

  OdpowiedzUsuń
 3. Sesja nie wzbudziła większego zainteresowania bo mało kto o niej wiedział. Było tak dlatego, że została zwołana postanowieniem komisarza wyborczego z dnia 25 listopada 2014r. Nie wiem czy jest to normalna praktyka ale termin został ustalony z dnia na dzień. Nie dziwi więc to (jeśli to prawda, bo nie wiem - nie mogłem tam być), że większość ludzi to pracownicy urzędu gminy. W każdym razie nazywanie ich "urzędnikami burmistrza" jest niestosowne w stosunku do przynajmniej części z nich (tak wierzę) a już na pewno w stosunku do nas - zaangażowanych mieszkańców gminy. Urząd nie jest niczyim prywatnym folwarkiem. Tym bardziej, że większość tych urzędników pracowała podczas "rządów" różnych burmistrzów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiążemy z Panem duże nadzieje, nasz obwód wyborczy był od lat zaniedbany, Pana wigor i chęć działania pozwoli na zmianę tej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie. Aga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani AGO - pan Piotr ze swoją Vitorią w dniu namaszczenia nie zrobi nic więcej. Bardziej jest zafascynowany swoją osobą niż Wioskami, które reprezentuje.
   I taka jest szara rzeczywistość. - pozdrawiam

   Usuń
  2. Każdy mierzy względem siebie.
   I odwagi życzę, aby się podpisać z nazwiska ...

   Usuń
 5. Wybory przynajmniej w gminie Sianów zostały zakończone 2 tygodnie temu,niektórych dalej to trzyma.Czas zacząć pracę ,a jakie będą efekty zobaczymy za 4 lata.miną bardzo szybko.

  OdpowiedzUsuń