piątek, 14 listopada 2014

Szukam tego co łączy

Wierzę głęboko w to, że dostęp do informacji jest kluczem do powstania i obrony społeczeństwa obywatelskiego.
Mimo, że mamy takie media ogólnopolskie jak radio, telewizja, czy prasa, to nie poświęcają one dostatecznie dużo czasu sprawom małych gmin. Z tego powodu władze gminne mają przeważnie monopol informacyjny i prezentują tylko to co chcą, omijając sprawy dla nich niewygodne.
Pisząc swój blog staram się wypełnić tę lukę i reprezentować interes ludzi, a nie władzy. Jako wieloletni sołtys udowodniłem też, że jestem skuteczny i zawsze staram się szukać tego co łączy.
I dlatego proszę o Wasze poparcie w wyborach.
Razem możemy zmienić styl rządzenia naszą gminą.

6 komentarzy:

 1. Mała Ojczyzna może wyglądać jak Polska lub jak Białoruś.
  Idź więc proszę i zagłosuj, aby nie wyglądała jak Białoruś ...

  OdpowiedzUsuń
 2. życzę sukcesu w dniu jutrzejszym
  czekamy na wyniki

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia na wyborach, takich radnych jak Pan potrzebujemy w radzie gminy - ludzi odważnych z własnym zdaniem i ciekawymi pomysłami, którzy nie są jedynie maszynką do głosowania p.Burmistrza
  Mieszkaniec Suchej Koszalińskiej

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulację Panie Piotrze życzę dalszych sukcesów w nowej roli Radnego odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku w końcu ::) A dla Pana Rywala dziękuje za 8 lat pracy w roli radnego i życzę mu wszystkiego dobrego :_) Dziękuję wszystkim którzy oddali swój głos na naszego sołtysa i dziękuję za każde wsparcie Nadszedł czas na lepsze jutro na zmiany Powodzenia Panie Piotrze Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba za 8lat grania roli radnego,bo pracy tam wiele nie było.Gratuluje Panu Piotrowi zwłaszcza ,że przewaga miażdżąca.

   Usuń