czwartek, 6 listopada 2014

Oni idą po mandaty w Sianowie

Przedstawiam kolejnych moich współpracowników z komitetu wyborczego - ludzi których zna Sianów.
I tych ludzi polecam, bo wiem, że kochają swoje miasto i będą o nie dbali jak o własny dom ...
Krzysztof Beca - nowoczesny hodowca i działacz samorządu rolniczego
Marian Gawienowski - znany społecznik i przedsiębiorca z Sianowa
Barbara Antkowiak - pielęgniarka z Sianowa, która od lat pomaga mieszkańcom
Marcin Rapsiewicz - prezes Gminnej Spółdzielni w Sianowie, oddany temu miastu i mieszkańcom
Paweł Kogut - doktorant i specjalista ds. sieci wodno-kanalizacyjnych
Jadwiga Szuplak - doświadczona radna znająca problemy mieszkańców Sianowa
Stanisław Mularczyk - rodowity sianowianin, przedsiębiorca, kocha swoje miasto
To są nasi ludzie, których możecie poprzeć, jeśli mieszkacie w Sianowie.
Oni mieszkają wśród Was i na nich możecie liczyć.
  

9 komentarzy:

 1. Zawiodłam się na sołtysie Kłobuchu, z własnego bloga robi reklamę wyborczą. Czuję wstęt do fałszywych póz, sztucznych uśmiechów i ciągłego podlizywania się wyborcom, które bije z wielkich bilbordów którymi faszerują nas komitety wyborcze. Ten blog robi się propagandową tubą przeciwników obecnego burmistrza, obrzydliwe! Żegnam. Zocha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten blog to jedyne niezależne medium w gminie Sianów, gdzie ludzie mogą pisać prawdę o tym, jak rządzi burmistrz Berlicki.
   Nie mogą tego robić na stronie internetowej Sianowa, bo tam nie ma miejsca na zamieszczanie komentarzy. Gdyby tak było wtedy każdy z internautów mógłby wpisać swój komentarz. Są więc tylko materiały sławiące władze, a nic nie ma o ich błędach. Władza nie uruchomi takiego Forum dla internautów, bo się boi niezależnych opinii.
   Podobnie sprawa się ma z gazetą sianowską "Nasza Gmina" w której cenzurę sprawuje burmistrz Berlicki. Wycina bez żenady, od dwóch lat wszystkie materiały o osiągnięciach Węgorzewa.
   I Pani się jeszcze dziwi, że ja wykorzystuje ten blog, aby poinformować mieszkańców, o tym co się nigdy nie ukarze w mediach podległych burmistrzowi Belickiemu.
   Jemu proszę stawiać zarzuty ...

   Usuń
  2. Zocha. Czemu wybory samorządowe są dla Ciebie taką odrazą? Normalna sprawa - organizacji wspólnej przestrzeni. Może ktoś chce żebyś tak myślała o polityce? Może ogladasz za dużo telewizji, a za mało stosujesz trzeźwego myślenia?

   Usuń
  3. To jest osobisty blog i można dodawać co się podoba. Jedni niszczą i wandalizują inni kulturalnie prowadzą i redagują bloga. Zawsze na bieżąco. A jeżeli komuś się nie podoba to nie musi wcale wchodzić na stronę. Ciekawość i zazdrość to pierwszy stopień do piekła...

   Usuń
 2. Na blogu ukazało się zaledwie kilka informacji dotyczących wyborów jak i osób w nich startujących. Reszta zamieszczanych w nim informacji, zdarzeń, historii itp. nie ma nic wspólnego ze zbliżającymi się wyborami. I nie stosowne a wręcz złośliwe jest określanie go "propagandową tubą". Pani Zocho czy prywatny profil facbookowy obecnego Pana Burmistrza również jest nazywany przez Panią tak samo jak ten blog, bo ma na nim zamieszczone materiały wyborcze? Niestety nawet w obecnych czasach spotykamy się z cenzurą. I dlatego zachodzi konieczność wykorzystywania choćby blogów aby móc wyrazić własne zdanie i niekiedy ujawnić prawdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, tym bardziej, że Autor bloga wszystkie informacje zamieszcza w bardzo kulturalny sposób zaś słowa krytyki skierowane do obecnego burmistrza mają swoje uzasadnienie w rzeczywistości, czyli przedstawiana jest prawda a nie interpretacja faktów.

   Usuń
 3. obowiazkiem Sołtysa jest informowanie - wybór należy do kazdego z nas.

  OdpowiedzUsuń
 4. 11 listopada zapraszamy na wspaniały Dzień Niepodległości wszystkich z komitetu KWW M. Zielony. O godz. 10:00 Msza św. a o godz. 11.00 uroczystości przy pomniku w Parku im. Powstańców Warszawskich, później o 15 koncert muzyków z filharmonii koszalińskiej i występ teatru GG w Sianowie. To wszystko w naszym kochanym Sianowie. Niech się stawi cała drużyna, pokażmy swój patriotyzm. Kaziu.

  OdpowiedzUsuń