piątek, 28 kwietnia 2017

Maszt dla Węgorzewa

Wczoraj zorganizowałem spotkanie w sprawie budowy masztu komórkowego.Temat ten wzbudził dość duże zainteresowanie, czego dowodem była obecność około 40 osób.

Wszyscy byli zgodni, że istnieje problem słabego zasięgu, ale propozycja lokalizacji masztu w centrum Węgorzewa (na wprost sklepu) spotkała się z ostrą krytyką. Nie oznacza to jednak, że temat budowy masztu odrzucamy.
Teraz czekam na kontakt z inwestorem, jeśli się do mnie zgłosi, to wskażę mu dwie inne lokalizacje na naszym terenie, co do których jest zgoda mieszkańców Węgorzewa.

25 komentarzy:

 1. W koncu jakis rozwoj cywilizacji na tej wsi. Zasiegu nie ma, a jak sie trafi to cud. O dobrym zasiegu do internetu mozna pomarzyc. Najwiecej krzyczą Ci, ktorzy sami potrzebują, ale byle tylko nie pomóc. Glupota czasem boli wiec..
  Nil mirari, nil indignari, sed intellegere
  Pozdrawiam serdecznie przeciwnikow tego przedsięwzięcia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciemnogród i zabobony,żenująca ignorancja najbardziej zagorzałych przeciwników,wybuchające implanty i rozruszniki serca a wszystko dlatego,że żal dupę ściska,że zarobi sąsiad a nie ja.Powtarza się sytuacja z 2006 roku i tym sposobem dalej będziemy żyć w średniowieczu.Pozdrowienia dla Pani Doroty-niech się Pani nie zbliża do urządzeń elektrycznych i dla Pana Piotra-pseudo posiadacza działki,która straci na wartości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawa jest poważna-codziennie zarówno w Polsce jak i na świecie jakiś biedny posiadacz implantu ginie po wejściu w zasięg masztu telefonii komórkowej.Media zrobiły z nich zamachowców-samobójców https://youtu.be/xbR6bkDHRF0 oto jeden z takich nieszczęśników.

   Usuń
  2. Pan Marek ma inplanta.

   Usuń
 3. Biada nam,biada będzie maszt u sąsiada.Współczuje nowym mieszkańcom takich sąsiadów ,którzy ingerują w Wasze interesy.Niedługo Nie będzie można pierdnąć bez pisemnej zgody mieszkańców zza płotu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Dorota-osoba wykształcona,Dyrektor szkoły a swoje argumenty czerpie chyba z Super-Expresu lub TV Trwam.Poziom ministra obrony i komisji smoleńskiej, implanty ,sztuczna mgła.Podczas Pani wypowiedzi słychac było strzały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę nikogo nie obrażać. Każdy miał wczoraj szansę zabrać głos mówiąc co myśli. I bardzo proszę podpisywać się pod postami, aby to nie była anonimowa naparzanka.

   Usuń
  2. Ja też słyszałem strzały,niestety były to strzały w kolana mieszkańców Węgorzewa.

   Usuń
 5. Nie łudźmy się,w Węgorzewie żaden maszt nie powstanie.Lokalizacja na łące w kępie drzew zostanie oprotestowana przez gościa,który w opłakanych warunkach trzyma tam 2 koniki i stwierdzi,że przez maszt te konie zaczną gdakać i siadać na grzędach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Prawda jest taka - tylko pani Dorota i pan Piotr otworzyli gębę i użyli argumentów, a reszta siedziała i nie wiedziała co powiedzieć.

  Bo argumenty że to szkodzi są, a że nie szkodzi nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co tak naprawdę nie szkodzi ? Czy tak dbamy o zdrowie i środowisko w tylu miejscowościach stoją anteny i ludzie żyją dlaczego w Węgorzewie miałobyć inaczej.Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku gdzie technika bardzo szybko idzie do przodu tylko nasze Węgorzewo staje w miejscu bo ktoś komuś zazdrości że dostanie parę groszy za udostępnienie kawałka ziemi bo to tylko o to chodzi dlatego są opory do zgody.P.sołtys bardzo się stara a ludzią zawsze coś nie pasuje

   Usuń
 7. http://technowinki.onet.pl/obalamy-siedem-mitow-o-telefonii-komorkowej/7qp1s

  OdpowiedzUsuń
 8. Margaryna smaczna zdrowa tania. teraz maszty nie szkodzom. pisza jak im pasuje

  OdpowiedzUsuń
 9. http://malopolska.btsearch.pl/PM/4_4.php

  OdpowiedzUsuń
 10. I co ,znowu bardzo ważny temat zamieciony pod dywan.Paranoja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie zamiatam pod dywan.
   Nie jestem z tych, co się boją poruszać trudne tematy.
   Dowodem to spotkanie. Szanuję ludzi i ich opinie.

   Usuń
 11. Jest coś takiego jak ustawa strategiczna i ci państwo wcale nie potrzebowali zgody sąsiadów na ten maszt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ci Państwo chcieli być w porządku jako nowi sąsiedzi i dlatego zapytali o zdanie. Postąpili bardzo elegancko ...

   Usuń
 12. To niepoważne, żeby stawiać maszt w środku wsi, kiedy tyle miejsca wokół wioski. Sołtys przecież mógłby wskazać operatorowi kilka miejsc w odpowiedniej odległości od zabudowań.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mamy już lipiec. Czy jest jakaś nadzieja na to że nasze telefony komórkowe w końcu będą miały zasięg w naszym pięknym Węgorzewie ????

  OdpowiedzUsuń
 14. A czy w ogóle jest szansa że będzie zasięg czy tym razem ludzie się zgodzą na antenę?

  OdpowiedzUsuń
 15. A czy w ogóle jest szansa że będzie zasięg czy tym razem ludzie się zgodzą na antenę?

  OdpowiedzUsuń
 16. Myślę że nie doczekamy się zasięgu w naszych tel. to przykre bo przecież Węgorzewo nie zalicza się do cywilizacji

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo fajnie napisane. Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń