sobota, 20 września 2014

Sukces sołectwa Węgorzewo

Dziś zostałem zaproszony przez Zachodniopomorską Izbę Rolniczą do Koszalina po odbiór nagrody na dożynkach powiatowych.
Jeszcze w czerwcu zgłosiłem Węgorzewo do konkursu "Rozwojowe i przyjazne środowisku sołectwo". 
Miło mi poinformować, że Sołectwo Węgorzewo zdobyło I miejsce w Powiecie Koszalińskim i uzyskało wyróżnienie w Województwie Zachodniopomorskim!!
Dziękuję tym wszystkim, którzy od lat pracują społecznie wraz ze mną. To jest Wasza nagroda !
A ja moje osobiste wyróżnienie przyznaję hostessom z powiatu koszalińskiego, z którymi mi się bardzo dobrze współpracuje :)))


6 komentarzy:

 1. No super, gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 2. Te nagrody do jeden wielki pic. Przykład:Sołectwo Skwierzynka na dożynkach gminnych dostało nagrodę za najładniejszą wieś. A tymczasem wystarczy przejechać się po wiosce aby ocenić wartość tej nagrody. Od wielu lat wszyscy te wyróżnienia traktują z przymrużeniem oka. Może w przypadku Węgorzewa jest inaczej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkurs gminny można ustawiać tak jak się chce. I tak się dzieje niestety ...
   Konkurs wojewódzki to już inna ranga, bo organizatorem jest Zachodniopomorska Izba Rolnicza. Jej przedstawicieli widziałem pierwszy raz na oczy w lipcu na etapie powiatowym, a potem drugi raz, gdy przyjechali ze Szczecina w sierpniu oceniać sołectwa w tej części województwa.

   Usuń
  2. Za dużo tych nagród w jednym roku, czyżby członek Platformy?

   Usuń
  3. Było siedem lat siania i ciężkiej pracy, to teraz nadchodzi czas żniw.
   Ot i cała tajemnica.

   Usuń
 3. Wielkie gratulacje dla Sołectwa Węgorzewo za zdobycie I miejsca. Od ośmiu lat Węgorzewo bardzo, bardzo pracowało na takie sukcesy. Cierpliwość, upór i dążenie do realizowania planów, walka czasami z "wiatrakami", została doceniona. Wszędzie gdzie są tacy ludzie to sukces murowany. Jeszcze raz tysiąc krotne GRATULACJE!

  OdpowiedzUsuń