niedziela, 1 czerwca 2014

Post factum

Po obejrzeniu całej najnowszej serii 12 odcinków teleturnieju  (marzec - maj), pora na wnioski.
W programie startują zespoły 2- osobowe lub 4 - osobowe.
Program jest emitowany w Polsce od trzech lat i nikt do tej pory nie wygrał miliona. Najwyższa wygrana padła 11 kwietnia 2011 r - 300 tys zł.
Z dziesięciu drużyn 4-osobowych, które zostały w lutym zaproszone do nagrywania programu w TVP Kraków, tylko naszemu zespołowi udało się dojść do finału i wygrać 50 tysięcy. 
Dla jednych to dużo, dla drugich to za mało .... 

Bezcenne jest jednak co innego, pokazaliśmy się całej Polsce, jako nowoczesne sołectwo, którego mieszkańcy nie mają żadnych kompleksów z tego powodu, że mieszkają na wsi.
   

2 komentarze:

 1. Przekonanie, że mieszkańcowi wsi słoma z butów wystaje, to zamierzchły stereotyp. Dzisiaj wiele osób z miasta marzy o posiadaniu domku na wsi. W programie wypadliście doskonale, więc nic dziwnego, że tylko waszemu zespołowi udało się dojść do finału.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogło być bardzo różnie, ale na kilka rzeczy mieliśmy wpływ i to nam dało pewną przewagę. Przewagą na castingu było na przykład ubranie się w stroje ludowe. A w programie ścisłe ustaleni kolejności występowania członków zespołu jeszcze przed programem.
   No i aksjomat o chciwości: nie należy być zbyt zachłannym, należy rozkładać pieniądze i nie ryzykować za bardzo, aby jak najdłużej być w grze.

   Usuń