niedziela, 30 września 2012

Blogosfera

Gdy zaczynałem prowadzić bloga, adresowałem go do mieszkańców mojej miejscowości.
Z czasem dotarło do mnie, że zasięg odbiorców jest znacznie szerszy, bo ktoś z Węgorzewa, ma rodzinę na drugim końcu Polski, lub znajomych na drugim końcu Europy.
Jest jednak jeszcze dodatkowy - specjalny krąg ludzi, którzy nigdy nie byli w Węgorzewie, ani też nikogo nie znają z tej miejscowości, jest jeszcze - BLOGOSFERA - świat ludzi piszących blogi.
Spotkać tam można ludzi i ich pasje (które są często też częścią naszej duszy). Blogerzy piszą, ale też obserwują inne blogi, nawiązują kontakty i wyrażają swoje opinie.
I choć sam zaglądam na kilkanaście blogów, to muszę się przyznać, że byłem zaskoczony, gdy kilkanaście dni temu otrzymałem:
To była bardzo miła niespodzianka, za którą dziękuję Asi i Wojtkowi z bloga http://dwiewsie.blogspot.com/
Fajnie się dowiedzieć, że ma się sympatyków na ŻUŁAWACH :))
Wyróżnienie to jednak wiąże się z pewnymi zasadami:
1. Podziękuj za przyznanie wyróżnienia. 2. Zamieść u siebie link do bloga osoby, która Cię wyróżniła. 3. Zamieść u siebie na blogu logo wyróżnienia. 4. Przekaż nagrodę co najmniej 7 blogerkom. 5. Zamieść linki do tych blogów. 6. Powiadom o tym nominowane osoby.
Jest jednak problem, bo choć zaglądam do blogosfery, to nie udzielam się tam zbyt mocno i dlatego wyłamię się i nagrodzę tylko 2 blogi:

1. Blog "Na 27 stronie ..."  - za poezję.
http://na27stronie.blogspot.com/

2. Blog "ScandiConcept" - za pasję.
http://scandiconcept.blogspot.com/2 komentarze:

  1. Да и завязать знакомство в мессенджере непросто.

    OdpowiedzUsuń