środa, 18 marca 2015

Karty zostały rozdane ...

Piekarz w nocy piecze pieczywo, a bloger produkuje gorące wiadomości ... 
Oto najświeższe wyniki głosowań w Węgorzewie i Szczeglinie !
W Węgorzewie zarejestrowało się do wyborów 65 osób.
I tak po raz trzeci z woli mieszkańców piszący te słowa  Piotr Kłobuch został sołtysem ...
Dziękuję za 61 głosów poparcia.
Do Rady Sołeckiej zostały wybrane:
1. Barbara Cywińska
2. Helena Maj
3. Genowefa Kowalska
4. Kamila Godyla
5. Paweł Dudek
6. Artur Korman
Cieszy mnie ten skład, bo 50 % to nowi członkowie rady.
Witamy na pokładzie !
W Szczeglinie zarejestrowało się 68 osób.

Sołtysem po raz trzeci został Jan Grzybowski.
Uzyskał 55 głosów za.
Do Rady Sołeckiej zostały wybrane:
1. Wojciech Dżbik
2. Krzysztof Wojciechowski
3. Elżbieta Szewczyk
4. Barbara Iwanisik
5. Aleksandra Kuśnierska
Gratuluję odwagi tym, którzy zdecydowali się wystartować w wyborach.
To z tą Radą Sołecką: Krzysztof, Kamila, Pani Basia, Pani Gienia (+ Kamil i Wiesia) pracowałem przez ostatnie 4 lata.
Dziękuję ! 

11 komentarzy:

 1. NO!!!Gratulacje!!!...

  Wierna, obca czytelniczka Pana bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Gratuluję obu Sołtysom i Członkom Rad Sołeckich! Pozdrawiam! RW

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Proszę kupić sobie dziś "Głos Koszaliński" dołączony jest do niego bezpłatny dodatek ogólnopolski "Strefa Agro" na str. 94 jest mój wywiad z okazji Dnia Sołtysa.
   W tym wywiadzie szczerze mówię o tym, co jest najtrudniejsze w pracy sołtysa ...

   Usuń
 3. Grzybek.... Eh nie komentuje....

  OdpowiedzUsuń
 4. W Szczeglinie chyba nie chcą zmian na lepsze ! A dziś wobory w Mokrym i Szczeglinie nowy, Węgorzewo wie na kogo postawić mają dobrego człowieka który umie sobie ze wszystkim dac rady Powodzenia Panie Piotrze. R.B

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje Piotrze, niech bedzie cudnie na Manowcach!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pan Grzybowski pięknie podziękował: były kwiaty, upominki, całusy. Ma klasę, wie jak się zachować i być wdzięcznym ludziom, którzy mu pomagali. Brawo Panie Janku!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pan Grzybowski zapomniał o większej części Rady Sołeckiej,o nich zapomniał już 4 lata temu.Im zapomniał podziękować,bo byli niewygodni.Ten człowiek nie ma kręgosłupa moralnego,nie wie co to uczciwość,współpraca oraz jednanie ludzi.Sołtys powinien scalać ludzi,jednać ich-w Szczeglinie jest zupełnie inaczej,to on jako Radny i Sołtys podzielił wieś.Kiedyś bardzo mądra osoba porównała p.Grzybowskiego do "bolszewika"i wcale się nie pomyliła:kłamie prosto w oczy,robi to na co ma ochotę,a ludzi którzy nie podzielają jego zdania próbuje wyeliminować.
  Jeszcze nie potrafi pogodzić się z przegraną do Rady Miasta.Wyobraźcie sobie,że wczoraj w Szczeglinie przy stole,przy którym siedział Wiceburmistrz i tzw.elita zabrakło miejsca dla
  Radnego Pana Piotra Kłobucha,powinien się pan wstydzić p.Grzybowski.
  Tak bardzo bał się konkurencji!!!!!!!!!!!!!! Niech nie zapomina,że ilu ma zwolenników w Szczeglinie,tyle samo ma przeciwników.Przyjdzie czas na rozliczenia.Niech nie zapomina,że kij ma zawsze 2 końce.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam przeczytałem powyższy post i ma pan-pani rację popieram a nie ładnie Pan Grzybowski postąpił nie zostawiając krzesła dla Pana Radnego Piotra Kłobucha , ale cóż widać to świadczy o kulturze i porażce jaką pan Grzybowski odniósł w wyborach na Radnego i dalej nie może się pogodzić z przegraną ! Pozdrawiam Sołtysa Roku i zarazem Pana Radnego Piotra Kłobucha mieszkaniec Szczeglina .

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzień dobry przeczytałem wszystkie te posty i nasz Sołtys Pan Piotr pokazał klasę zarówno w pierwszej kadencji jak i w drugiej podziękował radzie sołeckiej za współpracę i również były upominki kwiaty i całusy i nie tylko podziękowania dla rady były ale dla wszystkich mieszkańców którzy pomagali panu Piotrowi nawet przy różnych drobiazgach to jest gest! Gratulację i wszystkiego dobrego w trzeciej kadencji w roli Sołtysa . P

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak jeden na drugiego psy wieszał, to nic dziwnego, że nie chcą teraz koło siebie siedzieć. A i Pan Piotr też nie jest bez winy. Jak była kampania przed wyborami to aż mnie szlag trafiał co się działo. Może Pan Grzybowski nie jest w porządku ale i Pan Piotr, człowiek z wyższym wykształceniem wykazywał się brakiem podstawowego.

  OdpowiedzUsuń