piątek, 4 lipca 2014

Sołtys Roku 2013

Miło mi poinformować, że 2 lipca odebrałem w Senacie RP z rąk Marszałka Bogdana Borusewicza tytuł "Sołtys Roku 2013"
Ogólnopolski konkurs "Sołtys Roku" prowadzony jest od dwunastu lat przez "Gazetę Sołecką" i Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. 
Wraz ze mną statuetki i puchary odebrało dwunastu najlepszych sołtysów z całej Polski i jeden sołtys senior.
Ten sukces dedykuję tym wszystkim mieszkańcom Naszego Sołectwa, którzy wraz ze mną pracowali społecznie przez ostatnie 7 lat na rzecz Węgorzewa Koszalińskiego - to też Wasz sukces !
Dziękuję Wam za pomoc i wsparcie.

31 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że mamy takiego Sołtysa jak Nasz PIOTR, gratulacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętam Angelika jak jechaliśmy razem na casting do Warszawy - tylko Ty wiesz, jaka to była koszmarna jazda po lodzie, ale przetrwaliśmy i dotarliśmy do celu.
   Ważne, aby się nie dać przestraszyć.

   Usuń
 2. GRATULUJĘ.
  Maria Burzyńska.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie gratulację Panie Piotrze :) Wspaniała nagroda dla Najlepszego sołtysa oczywiście z Węgorzewa i należy się panu za ciężką pracę którą pan zrobił i jeszcze na pewno zrobi jesteśmy dumni ,że mam wspaniałego sołtysa Gratuluję wspaniałej nagrody i życzę dalszych tak wspaniałych nagród i wyróżnień :) Magdalena Maj . Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyrazy uznania. To wielki SUKCES:)
  M.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow ! super wyróżnienie, jest Pan faktycznie wyjątkową jednostką. Pozdrawiam - S.C.:):);)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez przesady, nie uprawiajmy kultu jednostki. Wyróżnienie jak każde inne, podchodźmy do tego ze zdrowym rozsądkiem bo inaczej Panu Piotrowi wyrosną różki.

   Usuń
  2. Upss..., obawiam się , iż trochę ,,przesadnie'' użyto w powyższym komentarzu stwierdzenia - kult jednostki. Pozdrawiam S.C.:)

   Usuń
 6. Gratuluję Piotrze! Robisz kawał dobrej roboty.
  Michał Dudek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście Michał choć teraz mieszkasz w Krakowie, to też masz swój udział w tym sukcesie. To Ty mnie namówiłeś na pisanie bloga i dzięki temu nasza strona żyje.

   Usuń
 7. Brawo Panie Piotrze, jest Pan najlepszym z najlepszych sołtysów. Jaki to zaszczyt dla sołectwa, gminy, powiatu, województwa, Europy i Świata. Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 8. Chyba szczęka opadła radnemu Grzybowskiemu jak się o tym dowiedział. Ciekawe co powie na najbliższym posiedzeniu rady. Człowiek z klasą powinien pogratulować.

  OdpowiedzUsuń
 9. Miło mi poinformować, że gratuluję serdecznie odebrania w Senacie RP z rąk Marszałka Bogdana Borusewicza tytułu "Sołtys Roku 2013" . Robisz dobrą robotę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Razem robimy fajną robotę w "Złotym Dukacie"

   Usuń
 10. Witam , jestem oburzony po wczorajszej zabawie w Maszkowie 05.07.2014 ! Jak tak można ustawić losowanie nagrody głównej !!! to tylko jeden z wielu minusów wczorajszej zabawy , następnym i bardzo przykrym incydentem jaki spotkał zespól grający na zabawie był moment kiedy ktoś z ludzi z Maszkowa wybił im szybę , szok ! Wogle nie było policji ! Dzieci bawiące się do pólnocy małe dzieci szok! Mało ludzi na zabawie , bardzo mało! I jak zwykle bójka ! Ale najbardziej zaskoczył Mnie fakt iż pan rady przyszedł w ubraniu jak do ogródka a nie na zabawę ! cóż radnemu wolno ,! No i cenna fantów 4zł za jednego szok :!Było tylko piwo i kiełbaska szok beznadzieja rada i sołtys Maszkowa się nie popisali :! Zapraszam do nas do Nacławia na festyn Piotrek K.;;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzień dobry .Gratuluję nagrody ;;_) Widać ze warto pracować i działać na rzecz swoich podopiecznych a nasz kochany gospodarz wsi Pan Piotr dzielnie pracuję na swój sukces w pełni zasłuzony > A jeśli chodzi o zabawę w Maszkowie to Popieram przedmówcę Piotrze zgadzam się z tobą a karówka była twarda i można było zęba zgubic ! Pozdrawiam A.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje i pozdrowienia dalej tak trzymać życzy Zespół bursztyny z Sianowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze jesteście miło widziane w Węgorzewie.

   Usuń
 13. Radni w tym Grzybowski jadą w lipcu na wypoczynek po 4 latach ciężkiej pracy do Białego Dunajca ale może jeszcze zdążą naszemu sołtysowi pogratulować sukcesu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Radny zazdrości ,że nasz wspaniały sołtys jest zarazem najlepszym sołtysem roku :! Panie radny jak się działa tak się ma a że pan nie działa , czyli nic nie robi dla Węgorzewa i Szczeglina Nowego , a przepraszam wstrzymuję pan inwestycje wraz z Burmistrzem swoim przyjacielem ! A czy widział pan plac zabaw w nowym Szczeglinie żenada zarósł chwastami i ten sprzęt to tylko na złom się nadaję ! Brak oświetlenia panie Sołtysie do nowego Szczeglina tez nie ma ! ! Skandal !

  OdpowiedzUsuń
 15. Popieram przedmówcę , dziękuję że wspomniał o Nowym Szczeglinie , o którym pan Radny zapomniał ! drodzy mieszkańcy Węgorzewa macie najlepszego Sołtysa trzymajcie go na stanowisku Sołtysa lub wybierzcie go na radnego ! Gratulację Nagrody :! Ania z Rodzinką !

  OdpowiedzUsuń
 16. Fakt byłam tam na spacerze i plac zabaw to raczej zarośnięta łąka i stary pordzewiały sprzęt ! Panie radny do Pracy ! Dlaczego pomaga pan Maszkowie a o Szczeglinie nowym i Węgorzewie pan zapomniał pamięta pan o nas jak są wybory i wszystko przypisuję pan sobie !!! Wstyd !! Pozdrawiam Ela ! A gratulację dla PAna Piotra.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jeszcze raz gratuluje nagrody. Bardzo chętnie przeczytam Pana wypowiedź na temat współpracy z Parafią Sianów, w której jest Węgorzewo. Pod koniec lipca odchodzi obecny proboszcz. Jak Wam się układała współpraca? Takie podsumowanie sześciu lat, gdy był gospodarzem - na styku sacrum i profanum.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swoje zdanie mam, ale niech mnie Pan nie wodzi na pokuszenie :)

   Usuń
 18. Witam Panie Andrzeju , Tak proboszcza za kare przenoszą na inną parafię zapomnianą przez świat , bo to hazardzista i za dużo skarg na niego było wraz z nim odchodzi niestety wspaniały i szlachetny ksiądz Andrzej . A nowym proboszczem będzie Zbigniew ona już był na naszej parafii Sianów klerykiem teraz będzie proboszczem ! Pozdrawiam Ola z Sianowa .

  OdpowiedzUsuń
 19. Andrzej Dębowski8 lipca 2014 21:15

  Z tego co mi wiadomo proboszcz zostawia dla następcy na koncie parafii prawie 400 tys. zł ze zbiórki pieniędzy na remont parafialnego kościoła więc z tym oskarżeniami o hazard bym uważał.

  OdpowiedzUsuń
 20. PIOTRUŚ !! SERDECZNE GRATULACJE.........JESTEŚ WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Grażyna ze Szklarskiej Poręby

  OdpowiedzUsuń
 21. Gratuluję Sołtysie , tak trzymaj! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń