środa, 20 czerwca 2012

Warszawa dostrzegła Węgorzewo

Cieszy mnie, że praca ludzi z małej wioski, została doceniona w Warszawie przez ludzi, którzy są autorytetami polskiej samorządności. 
Wyróżnienie dla Grupy wolontariuszy Aktywne Węgorzewo, odbierałem z rąk prof.Jerzego Regulskiego - doradcy prezydenta i prezesa Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej.
Sukces ten jest dla nas tym bardziej wyjątkowy, że trafiliśmy do grona laureatów jako jedyni z Pomorza Zachodniego.
http://frdl.pl/downloads/nagroda%20frdl_laureaci_konf2012.pdf
Na koniec powtórzę to, co publicznie powiedziałem w Warszawie:
"To nie jest mój sukces, to jest sukces 40 wolontariuszy, z którymi przez rok czasu pracowaliśmy wspólnie przy budowie lapidarium" 

7 komentarzy:

 1. Panie Piotrze szczere gratulacje z okazji otrzymania wyróżnienia. Takie rzeczy zawsze cieszą i dodają sił do dalszych działań społecznych tym bardziej,że nie zawsze są one doceniane na miejscu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za dobre słowo. Pozdrawiamy Iwięcino na Końcu Świata :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dobry to byl pomysl z tym lapidarium wiedzieli juz wczesniej wszyscy wolontariusze, a rowniez wszyscy sympatycy Bloga; pozostali moga sie wlasnie teraz przekonac! Gratulacje dla pomyslodawcy i wolontariuszy(!) znaczacej liczby mieszkancow Wegorzewa!! Jakie to wspaniale uczucie bycia docenionym :-)
  A jakie teraz maja kwasne miny wszyscy malkontenci :-( ..., jesli jednak poczujecie, ze juz Wam znudzilo sie byc na uboczu 'Aktywnego Wegorzewa', nic prostszego przylaczcie sie do AKTYWNYCH! Na pewno zostaniecie milo przywitani! Moze przy nastepnej nagrodzie czy wyroznieniu zostanie ona zadedykowana MIESZKANCOM WEGORZEWA!

  OdpowiedzUsuń
 4. ty zibby chyba za duzo Mefedronu

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielka Brytania: 7 kwietnia 2010 roku przez parlament przeszła poprawka Misuse of Drugs Act czyniąc mefedron nielegalnym od 16 kwietnia 2010 i klasyfikując go do klasy „B”[27].

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie martwią mnie drzewa bez liści
  A ludzie
  Co stoją jak drzewa
  Bez – choćby, źdźbła sensu
  Że już nie wspomnę o kiści ( A. Poniedzielski)

  Myślę że to jakimi ludźmi jesteście w pewnym sensie i jemu zawdzięczacie. Ta jego wieczna ochota na życie i robienie czegoś nowego!Bardzo Tobie tej siły zazdroszczę i podziwiam. Piotrze pozdrawiam gorąco wbrew plusze ... L.

  OdpowiedzUsuń