czwartek, 3 maja 2012

Wino w sadzie

Siedzę w sadzie i czytam "Mistrza i Małgorzatę".
Akurat to wydanie jest niezwykłe, bo posiada zaznaczone na czerwono fragmenty, usunięte przez sowiecką cenzurę.
Wczytuję się w Bułchakowa powoli.
Smakuje wybornie, jak najlepsze wino ...


4 komentarze:

 1. A kiedy z Funduszu Sołeckiego zostaną zakupione nowości książkowe oraz doposażenie biblioteki ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieniądze sołeckie nie są przeznaczone na zakupy dla biblioteki. Filia biblioteki w Węgorzewie podlega pod Bibliotekę Gminną w Sianowie, która jest jej jednostką zwierzchnią i ma za zadanie finansowanie ze swojego budżetu zakupu książek i jej doposażanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Biblioteka, jest jak stare dobre wino, nie wychodzi z mody, co więcej by przyjemność czytania trwała dłużej potrzebne jest dofinansowanie jej zbiorów, tak aby stała się placówką niezbędną dla mieszkańców. To jest tylko możliwe poprzez dostosowanie oferty do potrzeb korzystających z jej usług czytelników. Co ciekawego przygotowała w tym roku biblioteka ? Jakie odbędą się zajęcia dla osób starszych, dzieci i młodzieży z Węgorzewa ?
  P.S.

  Od 7-14 maja trwa Tydzień Bibliotek. W Koszalinie mnóstwo atrakcji ! W Warninie z tej okazji dzieci będą malować imieninowe życzenia " Laurka dla biblioteki "...

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście znam bibliotekę w Koszalinie, szczególnie lubię jej czytelnię. Byłem tam 20 kwietnia na imprezie "Noc w Bibliotece". Było masę ludzi i fantastyczna atmosfera :)

  OdpowiedzUsuń