czwartek, 23 kwietnia 2015

Depesza z Sieciemina

Blog to nie redakcja, która zbiera się rano na kolegium i rozdziela tematy dla reporterów. 
Blog działa 24 godziny na dobę.
I dlatego jako pierwszy podaję gorące wyniki wyborów w Siecieminie:

Paweł Chaładus zdobywając 57 głosów został nowym sołtysem.
Eugeniusz Łęcki, który był dotychczas sołtysem - zdobył 34 głosy.

7 komentarzy:

 1. To było do przewidzenia .

  OdpowiedzUsuń
 2. morze bedzie lepiej;)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest młody sołtys, trzeba nowych, młodych ludzi z pomysłami a nie starych dziadków tak jak w radzie: Salik czy Raczyński, pozdro Piotr, Michu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie że Paweł został soltysem, to mądry wykształcony człowiek...ale nie położy dziurawego asfaltu, i nie zintegruje ludzi.... Czy starszy czy młodszy... dla Sieciemina nie ma ratunku. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witajcie Piotrze i Michu - to fajnie że Paweł jest młody dziadek i z pomysłami, jednakże stare dziadki (jak ich nazywacie) mają też dużą wiedzę i ogromne doświadczenie życiowe. Jeśli zgodzicie się na współpracę młodych i starych dla dobra wspólnej sprawy, to osiągniemy zamierzone sukcesy. A przecież na tym nam chyba zależy. Hej!

  OdpowiedzUsuń
 6. Witajcie Piotr i Michu. To fajnie że Paweł jest nowy, młody i z pomysłami, ale stare dziadki (jak ich nazywacie) mają dużą wiedzę i ogromne życiowe doświadczenie. Warto połączyć młodość i pomysły z wiedzą i życiowym doświadczeniem, będą z tego sukcesy na których nam wszystkim zależy. Pozdro, hej!

  OdpowiedzUsuń
 7. Stare dziadki niech się zajmą wnukami i odmawiają różaniec za dawne grzechy. Ich myślenia nikt nie zmieni, oni są w poprzedniej epoce - komuna wypaczyła im umysły.

  OdpowiedzUsuń