środa, 3 lipca 2013

Węgorzewo zaprasza w gości

Dla tych co lubią nasza miejscowość, mam dobrą wiadomość - w tę sobotę Gra Muzyka w Węgorzewie
Tradycyjnie w Węgorzewie, na początku lata odbywa się "Festyn Piotr i Pawła", który swą nazwę zawdzięcza patronom tutejszego kościoła. Organizujemy go już od  2007 r. W tym roku po raz pierwszy z Grupą Rekonstrukcji Historycznej 2 Pułku Ułanów Warszawskiej Brygady Kawalerii. 
Jeśli chcecie wiedzieć jak się u nas bawią ludzie, zajrzyjcie do: 
http://aktywnewegorzewo.pl/
w Kronice Wydarzeń są tam zdjęcia z każdego festynu.

11 komentarzy:

 1. A czy będą jakiekolwiek atrakcje dla dzieci ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Generalnie robimy dla dzieci osobne imprezy takie jak Dzień Dziecka lub Mikołaj. Tym razem dla dzieciaków będzie mecz piłki nożnej i konkurs rzutów na kosz.
  Imprezy z piwem, są raczej dla dorosłych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć Piotrek,
  nie komentuję tej imprezy, ale chcę Cię pozdrowić z Czech. Šwieża wiadomość - nasza wioska może się poszczycić nie tylko miejscem zamieszkania Ewy Farny, ale i prawdopodobnym ministrem powstającego rządu Czeskiej republiki pemiera Rusnoka Jerzym Cienciałą.( Rusnok pochodzi z Ostrawy). Pozdrawia Państwo Kłobuchów - Jurek. (Przeczytaj mego emaila).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, no nie tylko macie Ewkę w Warszawie, ale też swoich w Pradze. A może siedzibę Grupy Wyszechradzkiej warto przenieść do Wędrynii ?

   Usuń
  2. Raczej niech zostanie tam, gdzie jest, wolę w Wędryni spokój.
   poczytaj na www.seznam.cz, albo www.nowinky.cz, co wszystko powiedział na festiwalu filmowym w Karlových Varech Oliver Stone.

   Usuń
 4. Pierwsze słyszę o imprezie Dnia Dziecka w Węgorzewie, owszem słyszałam o Mikołajkach, ale niekoniecznie o Dniu Dziecka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam na Zebrania Wiejskie ostatnie było 1 lipca, tam można zgłaszać swoje propozycje imprez.

   Usuń
  2. Jak sie nie słyszy to idzie się do laryngologa.

   Usuń
 5. może czas poświęcić troszke pieniążków dla dzieci , i dla nich zorganizować festyn lub DZIEŃ DZIECKA, o którym mówił przedmówca ...proszę o tym pomyśleć !

  OdpowiedzUsuń
 6. A może czas bardziej zaangażować się w organizację imprez dla dzieci. Bo na meczu festynowym wielu dorosłych nie widziałem (z wyjątkiem wspaniałych ułanów , zabieganego sołtysa i kilku dorosłych). Tak niewiele trzeba aby zadowolić dzieci. Potrzeba odrobiny zainteresowania a nie kwaśnych postów na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ktoś kiedyś zginął, też g m (???).

  OdpowiedzUsuń