sobota, 9 kwietnia 2016

Entuzjaści

Wczoraj odbyło się w pierwsze spotkanie poświęcone powołaniu klubu piłkarskiego w Węgorzewie.
Na zaproszenie Mateusza i Rafała przybyło do świetlicy dwadzieścia kilka osób.
Cieszy mnie fakt, że zaproszenie przyjęli też Ryszard WątrobaRyszard Kowalczyk, którzy podzielili się wiedzą o sposobach zakładania klubów sportowych. Zebranie zakończyło się wyznaczeniem daty 26 kwietnia na dzień zebrania założycielskiego klubu.

Tak wygląda obecnie boisko w Węgorzewie. Zdecydowano więc, że należy rozpocząć prace nad jego odkrzaczeniem i przygotowaniem murawy.

A to ode mnie dla Was na dobry początek, abyście wierzyli, że każde ściernisko można zamienić w San Francisco ...

6 komentarzy:

 1. Witam mieszkam od lat w Nacławiu bywałem na meczach w Wegorzewie , i musze powiec ze chłopaki od was nic nie potrafią to cieniaki ,,ot prawda a i kto ma być waszym trenerem i kto ma grac znów ci sami czy wezmiecie młodych wysportowanych hahah .! Paweł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co wspominać stare dzieje? Ostatni mecz który pamiętam, odbył się w 2007 r na tym boisku między Węgorzewem a Szczeglinem podczas mojego pierwszego festynu. Sędziował wtedy burmistrz Ryszard Wątroba.

   Usuń
  2. Przyjdż i pograj a może wspomuż swoją wiedzą i nie podszywaj się pod "Nacławiaka"bo ojczyzna mała jest tam gdzie mieszkamy .Chcesz spotkamy sie na neutralnym gruncie i pogadamy o Nacławiu pozdrawiam.

   Usuń
 2. hmmm raczę stwierdzić, że nikt nie ma aspiracji do walki o ligę mistrzów. Po co obrzucać się gnojem w ramach rozgrywek lig lokalnych. Świetna inicjatywa. Popieram i w ramach możliwości oferuję pomoc !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.youtube.com/watch?v=F6HEOZj2LiA

  OdpowiedzUsuń