poniedziałek, 16 stycznia 2017

Piąty Złoty Dukat dla WOŚP

Każdy występ "Złotego Dukata" dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to dla nas honorowa sprawa. 
W tym roku po raz piąty zostaliśmy zaproszeni jako muzycy, aby przyłączyć się do tej największej akcji ogólnopolskie, która zbiera pieniądze na sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów. 
W Świeszynie czekały na nas urocze wolontariuszki.
I niespożyty Mietek Szocik, który prowadził koncert oraz licytację.
Stoły uginały się od jedzenia, które przygotowały dziewczyny z zespołu "Jarzębina" 

Po koncercie otrzymaliśmy z rąk Pani Wójt Ewy Korczak podziękowanie za wieloletni udział w WOŚP. 
I na koniec jedna uwaga ...
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest ewenementem, bo jednoczy różne generacje wiekowe nie tylko w dużych miastach, ale też w miasteczkach i wsiach. Wczoraj widziałem tych ludzi wokół siebie i kolejny raz poczułem, że to co robimy razem jest dobre i ważne.
I dlatego dorzuciliśmy Piątego Złotego Dukata do wspólnej puszki ...

3 komentarze:

 1. Skoro przechwalamy się... Na 6str. Gazety ziemskiej list.-Gru 2016 jest wywiad z Sołtysem Gąsek. Ma się czym pochwalić... A Ty, Piotrze jak możesz podsumować swoje działania sensu stricto dla mieszkańców Węgorzewa? Umówmy się, że lapidarium czy średnio wyglądające skrzynki na kwiaty nie są pomocą sensu stricto. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Negatywne ANONIMOWE komentarze potrafi pisać każdy, ale zanim się coś napisze powinno najpierw obeznać się z sytuacją. Uważam,że Pan Piotr ma wielkie pole do popisu. Robi różnego rodzaju festyny czy imprezy. Jednym z przykładów są Rowerowe Spotkania Podróżników, a z drugiej strony jeździ i załatwia wiele spraw,żeby mieszkańcom żyło się lepiej . Nie rozumiem porównywania kogoś do innej osoby, a tym bardziej niedostrzegania nawet drobiazgów.

   Usuń
 2. Panie Sensu Stricto to co Pan pisze dowodzi tylko tego, że nie jest Pan mieszkańcem Węgorzewa. Bo mieszkańcy Węgorzewa dobrze wiedzą, że:
  Po pierwsze: W 2016 r zbudowaliśmy 120 metrowy plac z trzech kolorów polbruku do zabaw przy wejściu do świetlicy wiejskiej. Takiego placu z podświetlonym drzewem pośrodku, może nam pozazdrościć Koszalin.
  Tutaj dowód:
  http://aktywnewegorzewo.blogspot.com/2016/07/czego-nalezao-dowiesc.html
  Po drugie: została zbudowana nowa droga od sklepu do kościoła
  Tutaj dowód:
  http://aktywnewegorzewo.blogspot.com/2016/09/nowa-droga.html
  Po trzecie: w listopadzie został ukończony projekt chodnika przez całe Węgorzewo. W ub. czwartek 19 stycznia w sprawie realizacji tej inwestycji byliśmy wraz z Radą Sołecką u burmistrza M.Berlickiego.

  A teraz ja mam pytanie:

  Co Pan zrobił Panie Sensu Stricto dla swojej wioski ?
  No śmiało ... proszę się pochwalić ...

  OdpowiedzUsuń