czwartek, 13 kwietnia 2017

250 tys wygrane przez Ilonę !

Są tacy którzy nie puszczają Totolotka i są tacy, którzy idą zawalczyć o swoje szczęście w "Milionerach". Ja należę do tych drugich ...
Dostanie się do tego teleturnieju jest dość trudne, bo ocenie podlega szczegółowy test, a następnie telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna. Dość powiedzieć, że na 10 tysięcy zgłoszeń została wybrana grupa 356 osób do zagrania w studiu przed kamerami TVN-u.
Ci co śledzą ten teleturniej, wiedzą, że kluczowa jest rozgrywka w studiu, która toczy się wśród 6 osób. Wygrywa ten, który pierwszy ułoży poprawnie kolejność odpowiedzi. W moim przypadku  pytanie dotyczyło pierwszych zdań z VIII Trenu Jana Kochanowskiego. Zadanie okazało się bardzo trudne, bo spośród 6 osób tylko jedna Ilona ułożyła poprawną odpowiedź. Dodatkowo zrobiła to w doskonałym czasie 4,43 sek !! I to ona zasiadła na fotelu naprzeciw Huberta Urbańskiego.
Jak się okazało, na Ilonę nie było mocnych tego dnia, bo trafiła idealnie z pytaniem. Ten tren znała na pamięć i po programie wyrecytowała go nam w całości !
Oczywiście dla mnie najciekawsze było, jak daleko bym doszedł w programie, gdybym to ja usiadł naprzeciw Huberta i dostał te same pytania co Ilona ?

Odpowiem szczerze:  w drodze do gwarantowanych 40 tysięcy musiałbym wykorzystać 3 koła ratunkowe, bo nie byłem pewny odpowiedzi na trzy pytania ...
Co ciekawe: następne pytania za 75 tys, 125 tys, 250 tys i ... 500 tys były w moim zasięgu, bo znałem na nie odpowiedzi, a więc byłaby szansa usłyszeć pytanie za MILION !

250 tys wygrane zostało jednak przez Ilonę !

Gratulacje !

1 komentarz:

  1. A tutaj wywiad z Iloną na slubice24, gdzie opowiada o swojej grze:

    http://www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/10171-kim-jest-milionerka-z-slubic-rozmowa-z-ilona-rasinska

    OdpowiedzUsuń