poniedziałek, 27 czerwca 2016

Chodnik w Węgorzewie

Dziś na moją prośbę przyjechała do Węgorzewa Pani Ania, która projektuje u nas chodnik. Przeszliśmy razem całą wieś rozmawiając z mieszkańcami.

Bardzo dobrze, że spotkaliśmy się w terenie, bo dzięki temu mogłem jej pokazać, gdzie należy wprowadzić zmiany do wstępnej koncepcji, którą już przygotowała.
Teraz dojdzie siedem dodatkowych lokalizacji wjazdów na posesje, o których projektantka do tej pory nie wiedziała.

7 komentarzy:

 1. A czy Pan Radny ma może jakąś informację na temat tego czy w Mokrym też jest szansa na powstanie chodników ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że był zrobiony projekt chodnika w Mokrym, ale nie wszyscy byli za tym, aby on powstał. Moje zdanie jest takie, że chodnik jest tam niezbędny, bo droga wojewódzka do Polanowa jest niebezpieczna. To duże niebezpieczeństwo szczególnie dla dzieci, które muszą się dostać do szkoły w Szczeglinie.

   Usuń
 2. Mieszkam w Mokrym i do mnie żadne informacje o wyrażeniu zdania na temat budowy chodnika nie dotarły, a szkoda bo byłabym za taką inicjatywą. Mam nadzieję, że będzie Pan Radny o nas pamiętał. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogłoszenie o planach budowy chodnika w Mokrym wisiało na tablicy ogłoszeń w Szczeglinie nie chcę kłamać około 3 lata temu

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ci wybrańcy również bekną grubą walutę jak niektórzy oszukani przez gminę i wykonawce?Jeśli przyjdzie pora na budowę chodnika obok mojej posesji to nie pozwolę.Obciach i wiocha jak można obciążać kosztami mieszkańców.

  OdpowiedzUsuń