poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Węgorzewo jedzie do ... Węgorzewa

Rok temu obiecałem Pani Sołtys Joli Stępniak, że "Złoty Dukat" zaśpiewa na dożynkach w Węgorzewie Szczecineckim.
I słowa dotrzymałem ...
W sobotę 22 sierpnia odbył się historyczny pierwszy występ zespołu sołectwa Węgorzewo Koszalińskie w sołectwie Węgorzewo Szczecineckie.
Okazało się, że my mamy w Węgorzewie Koszalińskiem "Złotego Dukata", a oni mają w Węgorzewie Szczecineckim .... zespół cheerleaderek. 
Wśród licznych atrakcji festynu, zapewne dla wielu najciekawsze była licytacja tortów.
My też przyjechaliśmy i daliśmy koncert na festynie dożynkowym, głównie po to,
aby pomóc w zdobyciu pieniędzy na remont tego zabytkowego kościoła w Węgorzewie Szczecineckim.

7 komentarzy:

 1. Szkoda,że zapomniał Pan zorganizować festyn w swoim Węgorzewie.
  I co zrobi Pan zabawę jesienią, w zamkniętej, ciasnej sali.
  Lepiej juz nic nie robić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za ten głos troski, ale w wakacje było tyle imprez dookoła, że każdy mógł się wybawić do woli. Praktycznie imprezy były co 2 tygodnie: Maszkowo, Szczeglino, Kościernica. A teraz będę jeszcze w Bielkowie dożynki gminne. Zmiana terminu w Węgorzewie wiąże się z problemami jakie wynikły podczas festynu w sierpniu rok temu. Za dużo kosztowało mnie to nerwów.

   Usuń
 2. Jeżeli wiedział Pan ,że tyle nerwów to będzie Pana kosztowało to po co było brac na siebie obowiązki sołtysa ponownie trzeba było dać komuś innemu pole do popisu.Jest Pan radnym i sołtysem jednej wioski a nic dla niej nie robi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę sobie obejrzeć Kronikę Wydarzeń na naszej stronie www.aktywnewegorzewo.pl, gdzie jest relacja z kilkudziesięciu imprez odkąd zostałem sołtysem. A co wy zrobiliście dla Węgorzewa ? Przy jakiej imprezie pomagaliście ?

   Usuń
 3. To prawda tyle się obiecuje przed wyborami a po wyborach ma się wszystkich i wszystko gdzieś.................Najwazniejsze ,że nasz Radny jest w centrum zainteresowania .

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmiana terminu w Węgorzewie wiąże się z problemami jakie wynikły podczas festynu w sierpniu rok temu. Za dużo kosztowało mnie to nerwów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pan Piotr nic nie robi dla wioski? To najlepszy sołtys jakiego znam! Ludzie, bądżcie obiektywni!

  OdpowiedzUsuń